Створюємо успішні бренди
Cтворюємо та запускаємо бренди з 0
Розробимо логотип, фірмовий стиль, упаковку
Про нас
Ми допомагаємо компаніям побудувати впізнаваний бренд і знайти нових клієнтів. Будуємо стратегії розробляємо фірмові стилі, малюємо упаковки, створюємо сайти, запускаємо рекламні кампанії, налаштовуємо рекламу в Google , просуваємо в соцмережах Facebook, і Instagram.
Давайте знайомитись
Ми будемо працювати над вашим проектом і зробимо його як для себе. Ми не нав'язуємо марні рішення, щоб просто заробити грошей і робимо тільки те, що працює.
Микола
Founder & Art Director
Тетяна
Керівник проектів
Роксолана
Менеджер
Над проектом працюють:
-1-
Керівник проекту
Під час всього проекту Вашим другом і партнером буде керівник проекту, вона буде Вам показувати всі напрацювання та варіанти робіт, а Ви обиратимете.
Спілкування відбуватимиться у зручний спосіб.
-2-
Арт-директор
Арт-директор оцінює пропозиції і перевіряє відповідність ідей поставленому технічному завданню та духу компанії-замовника.
Контролює якість та терміни на всіх етапах роботи.
-3-
Команда
Над кожним проектом працює велика команда яка складається:
Дизайнери (від 3 до 10 одночасно)
Аналітики (1-3 одночасно)
Копірайтери (1-3 одночасно)
Якісний брендинг це:
#Стратегія
Достатньо трудовмісний процес, проте найважливіший, відбувається визначення точок диференціації та первинний аналіз конкурентів і споживачів. Довгострокова програма дій із визначенням хто ми є на ринку, та що ми повинні про себе говорити.
#Колір і шрифт
Від цих складових бренду залежить залучення уваги, створення оптимальних умов для зорового сприйняття клієнтом. Обираємо шрифт та логотип який дійсно буде відображати і передавати характерні риси Вашої компанії.
#Логотип
Головний елемент фірмового стилю, який дозволяє виділити Вашу організацію поміж конкурентами. Вдалий логотип повинен символізувати діяльність компанії, легко впізнаватись і запам'ятовуватися.
#Фірмовий стиль
Інформація про компанію, яка транслюється через елементи "зовнішнього вигляду" (як візитки, бланки, шаблони документації). Завдяки фірмовому стилю завжди можна визначити, які люди працюють в компанії, наскільки фірма поважна і навіть чого від неї можна очікувати.
#Брендбук
Офіційний документ компанії, в якому описуєьтся концепція бренду, атрибути, цільова аудиторія позиціонованої компанії та інші дані, які використовує відділ маркетингу та керівник бізнесу для проведення комунікації із клієтом.
#Упаковка
Дизайн упаковки впливає на вибір споживачем вашої торгової марки безпосередньо в точці продажу. Полиця у магазині - це перша і головна лінія конкурентної боротьби, упаковка - основна зброя компанії.
Наші роботи
Розуміти людей, для яких ми розробляємо проекти, і бути в курсі змін ринку - наш пріоритет. Погляньте на наші недавні проекти.
ОБГОВОРИТИ ПРОЕКТ
Створення крутого бренду починається з заповнення цієї форми
Які елементи брендингу Вам потрібні?
Обговорити проект
Просто вкажіть Ваші контакти
Менеджер Вам зателефонує найближчим часом для узгодження деталей.

Блог
Скоро...
Замовити дзвінок
або позвоніть нам:
+380685050020
© Усі права захищено. ТОВ "ГРІЗЛІ АУТСОРСІНГ ІНКОРПОРЕЙТЕД" ЄДРПОУ: 41932627
Пишіть нам, мы online!
Write Close
Close
Пишите, мы он-лайн
Telegram
Whatsapp
Viber
Messenger
Mail
Phone
Made on
Tilda